BLOG 10

Dość dawno nie pisałem, ale miałem zbyt dużo zamówień i nie wyrabiałem. Udzieliłem w tym czasie wielu licencji w tym również polskich. Marzymy wspólnie o znacznym poszerzeniu oferty, zarówno tej do podziwiania ale i kupowania, słuchania. Piszę ten tekst również myślą o wspaniałym marszandzie który nie tylko promuje ale i dobrze sprzedaje moje prace…

1 – Będziemy sukcesywnie powiększać zbiory w pierwszym etapie do 300 oryginałów pod nazwą mała retrospektywa w drugim o kolejne 400 pod nazwą duża retrospektywa. Czyli będzie tego około 700 prac
plus teksty i reprodukcje mojego autorstwa p.t. Kosmoś oraz opinie o twórczości.

2 – Zostaną udostępniane sukcesywnie ilustrowane dźwiękowo odcinkowe 3 dwugodzinne filmy z moimi pracami w tym z unikalnymi, ponieważ niektóre zniszczyłem więc w formie zapisu filmowego są jedynym śladem zaistnienia.

3 – Najprawdopodobniej jeszcze w grudniu 2014. Zastanie zaproponowany do sprzedaży w formie e-booka pierwszy i drugi tom mojej książki pt. Anatomia projektu.

4 – W tym roku Telewizja nagrała 5 godzinny wywiad ze mną z zamiarem emitowania w TVP I, TVP Kultura i Polonia. Po otrzymaniu zmontowanej płyty, zamierzamy materiał emitować w Galerii.

5 – Na stronie głównej Galerii umieścimy linki przedstawiające moją twórczość.